Informatie
Pentru mai multe informatii despre site-ul nostrum va rugam sa intrati pe link-ul urmator.
Bine ati venit la Anunturi-Romanesti In UK! Intrare cont Sunteti nou pe site-ul nostrum? Inregistrare acum
Categoriile

Acest anunt a expirat.
Vanzatorul nu a incarcat imagini Vanzatorul nu a incarcat imagini

Informatii aditionale

Descriere

Cautam soferi pentru livrare de colete
Plata intre 110£ si 130£ pe zi
Posibile castiguri suplimentare!

Cautam soferi self-employed pentru livrarea coletelor in urmatoarele locatii: Weybridge, Reading, Cardiff, Croydon, Maidstone, Dartford, Southampton, Littlehampton, Norwich, Enfield.

Detalii:
Firma noastra livreaza colete pentru un retailer online binecunoscut. Livrarile se fac companiilor si persoanelor fizice.
Greutatea maxima a unui colet este de 25kg, iar livrarile sunt asezate in ordine pe aparat.
Experienta nu este obligatorie, dar cautam persoane cu un comportament profesional care sa indeplineasca asteptarile clientilor nostri.
Soferii vor fi integrati in echipe de livrare cu experienta.
Daca nu aveti dubita proprie, firma va pune la dispozitie un astfel de mijloc de transport contra cost.

Responsabilitati:
Livrarea coletelor alocate clientilor.
Asigurarea unei experiente pozitive in serviciul cu clientii.
Punctualitate si integritate.

Oferim:
Training
Suport in timpul orelor de lucru
Castiguri intre 110£-130£ pe zi
Plata combustibilului folosit pentru livrare
Posibile castiguri suplimentare
Sansa de a lucra intr-o companie consacrata si in continua dezvoltare

Cerinte:
Permis de conducere de UK sau de EU
Varsta minima de 25 de ani si permis de conducere(UK sau EU) de cel putin 2 ani
Nu mai mult de 6 puncte pe permisul de conducere
Fara cazier
recruitment@a3project.co.uk

Comentarii

Nu sunt comentarii adaugate inca. Autentificare si fi primul care lasa un comentariu!

Contacteaza vanzator

Inchide
Acest anunt a expirat, nu se mai poate contacta vanzatorul.

Informatii vanzator

Seller's picture
Alexandra
User neinregistrat

Locatia anuntului

United Kingdom, Berkshire

Adresa de E-mail a vanzatorului

Inchide
- nu se poate sa copiati & lipiti acest e-mail, trebuie sa il rescrieti
- nu trimiteti spam
- intreaba orice intrebare despre acest produs
- sa nu fi nepoliticos
Salut! Intra in cont sa primeste mai mult.
Acasa Cauta Anunturiile mele favorite Contul meu Alertele mele Datele mele personale Anunturiile mele Trimite un e-mail la noi
Redefineste cautarea
Cuvant de cautare
Categoria
Locatia

Regiune

Oras

Imagini
Pret

Pret:

Avansat